piątek, 2 listopada 2012

Święta w domu / Christmas at home

Dzisiaj będzie odrobinę świątecznie. Niektórzy z Was pewnie pomyślą, że to za wcześnie. Dla mnie, nie jest moi drodzy. Już tydzień temu w radiu słyszałam "Last Christmas" co w kraju, w którym przyszło mi mieszkać, oficjalnie oznacza rozpoczęcie sezonu świątecznego:) 
Pragnę pokazać Wam ten szwedzki dom z widokiem na jezioro Siljan. Typowy skandynawski wystrój: odsłonięte okna, biel, szarość i czerń, trochę surowości drewna no i kilka świątecznych akcentów. Życzę Wam udanego weekend'u!

Today on a Christmas side. Some may think, it's a bit early. Well, for me it isn't, as I heard "Last Christmas" on the radio last week, which in country I am living, means the Christmas season is officially open :)
I wanted to show you this Swedish home at lake Siljan. It features typical scandinavian interiors:  whites, greys and blacks, rough wood and some Christmas details. Enjoy and have a great weekend!

2 komentarze:

  1. Zastanawiam się co podoba mi się najbardziej i... nie mam pojęcia to kopalnia inspiracji, uwielbiam! Szkoda, że ja nie mogę pozwolić sobie na odsłoniete okna (sąsiedzi), ale jak się nie ma co się lubi....

    Wzajemnie udanego weekendu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z Tobą Kasiu, ten dom to morze inspiracji, dla miłośników skandynawskiego stylu:)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...