wtorek, 26 marca 2013

Inspirujące wnętrza // Inspiring interiors

Lubię to uczucie kiedy poznam coś nowego, kiedy zachwyci mnie ludzka pomysłowość i kreatywność.Tak było kiedy przeczytałam poniedziałkowego posta na jednym z moich ulubionych blogów Apratament34. Pomysł na stworzenie apartamentów do wynajęcia w Nowym Yorku, właściwie nie jest czymś wyjątkowym. I tu liczy się pomysł, którego na pewno nie zabrakło założycielom MySuites, a polegał on na stworzeniu mieszkań do wynajęcia dla artystów, projektantów i ludzi z branży twórczej przyjeżdżających do NY. Zaczęli od jednego, bardzo małego mieszkanka w dzielnicy Nomad, dziś po 7 latach działalności mają w swojej ofercie dziewięć. Nie są to bynajmniej standardowe mieszkania, o nie! Przemyślane zostały w nich wszystkie najmniejsze szczegóły, tu nie ma miejsca na nudę. Musi być kreatywnie i dizajnersko a przy tym, tak jak w domu. Poniżej kilka zdjęć jednego z takich mieszkań. Zdjęcia zrobione zostały przez Kelsey Combe dla Apartament34. Więcej znajdziecie tutaj.


I love the feeling when I discover something new, when I learn about others ideas and creativity. That's how I felt when I read a Monday post on one of my favourite blogs Apartament34. 
An idea of renting out some flats in New York City my only sound exciting if you spice it up with a brilliant idea. That is what MySuites did. They designed a number of apartaments around the city, full of original ideas, focusing on renting them out to artists and designers coming to New York. Each flat is different in style and size, fitted with all the essentials you normally need in the house with the bonus of hotel service, such as room service, daily cleaning and 24 hour concierge service. What else you my want! All the images are by  Kelsey Combe for Apartament34. More info here
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...