poniedziałek, 3 września 2012

Workspace


Jako, że spędzam ostatnio mnóstwo czasu w moim domowym biurze (dodam, że jeszcze nie wykończonym- ale pracujemy nad tym:) postanowiłam rozejrzeć się w tym temacie i poszukać ciekawostek.
Nie zmierzam pisać o tym, że musi być biurko, krzesło i inne potrzebne biurowe rzeczy, bo o tym pamiętamy wszyscy. O czym zapominamy to, że bez względu na to jaki rodzaj pracy wykonujemy potrzebujemy, miejsca kreatywnego, inspirującego i oczywiście funkcjonalnego. 
Mam nadzieję że takie właśnie są moje propozycje. Wiecej znajdziecie na moim pinterest. 


As I spend a lot of time in my home office lately ( not completely decorated though - but we are working on it;), I have decided its about time to have a look what there is inspiring out there. 
I am not going to write about the fact that you need a desk and comfortable chair or all the bits you normally should have in the office. We all know that. What we tend to forget is, that regardless of the type of work we are doing, we need our workspace to be creative, inspiring and obviously functional. I hope you will find all that in the images below. For more visit my pinterest.

Images: pinterestBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...