sobota, 1 września 2012

Is grey a new black?

Od jakiegoś czasu szary kolor wiedzie prym we wnętrzach i nie tylko. Czy można powiedzieć, że stał się równie ponad czasowy jak kolor czarny. Myślę, że zdecydowanie tak.
I ja jestem pod wpływem tego trendu. Właściwie to w każdym pokoju w naszym domu zaczynają  pojawiać się szare akcenty. Po prostu nie mogę się powstrzymać:)
Czy i wy macie szarą wnętrzarską obsesję, a może szalejecie na punkcie jakiegoś innego koloru?
Poniżej kilka inspiracji dla miłośników szarości.

For quite a long now the grey colour has been the leading one in interior decoration, fashion and in design in general. Can we say that it became as timeless, chic and stylish as black? Most definitely, yes! 
I am very strongly influenced by it and I love it! To be honest, the grey started to appear in every room in our house. I just can't help it:)
And are you grey decor obsessed or maybe you are crazy about other colours? Would love to hear for you!


source:pinterest


source:pinterest

source:pinterest

source:pinterest

source:pinterestsource:pinterest

Hello!


I oto jest mój pierwszy wpis, na moim własnym blogu. O czym będzie? O wnętrzach, inspiracjach do mojej pracy,o projektach z życia wziętych. Będzie trochę o stylizacjach eventów, ślubów, trochę o modzie. Właściwie o wszystkim co według mnie stylowe, pondaczasowe, indywidualne i kreatywne. Mam nadzieje, że będzie ciekawie! A na poczatek, kilka zdjęć.

And here it is my first ever post, on my very own blog. What is going to be about? Interiors, inspirations for my work , real life projects and about wedding and event styling. Basically about everything I find stylish, timeless, individual and creative. I hope it is going to be an exciting place to visit!
source: pinterest
source: pinterest

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...