wtorek, 16 października 2012

Modowe inspiracje / Fashion inspiration

I znowu modowo:) Obecnie moje ulubione na jesień:)

A little bit of fashion, again:) Its my favourites for fall:)

 
Modowe inspiracje / Fashion inspiration

Czy ja już mówiłam, że wyznaję zasadę: im mniej, tym lepiej. Naprawdę, nie trzeba zakładać na siebie mnóstwa rzeczy i ślepo podążać za najnowszymi trendami, żeby wyglądać dobrze. Zwróćcie uwagę na jakość, na fakturę, i rodzaj tkanin. To właśnie ciekawe połączenia sprawiają, że nasz strój się wyróżnia (w sposób pozytywny, oczywiście). Ktoś, kto ślepo podąża za trendami, najczęściej nie ma własnego stylu. A chodzi o to, żeby swój styl wypracować. Dlatego, też, polecam prostotę i klasyką, czyli kwintesencję dobrego stylu. A jeśli przyprawimy ją nieco odpowiednimi dodatkami (w rozsądnej ilości) nie możemy wyglądać żle. Ja zdecydowanie polecam:) Po więcej inspiracji zapraszam na mojego pinteresta

Modowe inspiracje / Fashion inspiration

No cóż, trudno uniknąć przeziębienia, kiedy wszyscy wokół roznoszą zarazki. I mnie się to nie udało:( Co prawda czuję się już lepiej, jednak żeby poprawić sobie humor postanowiłam natchnąć się modowymi inspiracjami. Tak moi drodzy, bo o modzie też będzie, trochę. Jestem przecież kobietą, a każda z nas lubi buty, torebki, ubrania,etc... prawda;) 


It is hard not to get cold, when everybody around you are spreading germs. I am feeling much better now, but to cheer myself up I have decided to get some fashion inspiration. Yes my luvies. I am going to post about fashion as well, a little bit:) After all I am a woman, and every woman likes, shoes, bags, clothes, etc... :)

 
 Source: pinterestthepetticoat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...