czwartek, 21 marca 2013

White home // Białe wnętrza

Mój ulubiony (obecnie:) sposób na wnętrza, czyli dużo bieli i drewno:). To właśnie jest bazą tego domu, ale nic dziwnego, bo jesteśmy w Norwegii. Jest kilka rzeczy, które podobają mi się w tych wnętrzach. Jaskrawe akcenty kolorystyczne, nadają pomieszczeniom wigoru i humoru; czerń stanowi kontrast dla pozostałych elementów, są tu też moje ulubione grafiki; moje marzenie- Egg chair; kilka ciekawych znalezisk z pchlich targów oraz krzesła rodem ze szkoły mojej młodości i to co najbardziej mnie rozbawiło i przywołało wspomnienia- skrzynia do skoków stosowana na zajęciach wychowania fizycznego- również nabytek po szkolny:) 

source: Femina & planete-deco

Naklejki ścienne we wnętrzach // Interior wall stickers

Witajcie!

Dzisiaj będzie o ścianach i ich dekorowaniu. W tej kwestii możliwości jest wiele. Możemy wybierać między, ponadczasowymi farbami, różnorodnymi panelami ściennymi, drewnem, kamieniem, fotografią oraz wciąż modnymi tapetami.
A co jeśli żadna z powyższych propozycji nie spełnia do końca naszych oczekiwań i nie chcemy monotonii, którą dają farby, czy też powtarzalności wzorów tapety? Możemy zdecydować się na przykład na użycie naklejek ściennych. Przełamią one jednolitość ścian i nadadzą im charakteru. Spójrzcie tylko na możliwości, które oferuje nam Deco Strefa. Kupicie tu interesujące wzory naklejek, również welurowych, szablony malarskie, fototapety i co najważniejsze możecie zamówić tu swój własny projekt! Możliwości ogranicza tylko Wasza wyobrażnia! Ja skłaniam się w stronę sentencji, bo typografia we wnętrzach to moja słabość:) Myślę również o czymś ciekawym do pokoju mojego dwulatka:) Poniżej kilka propozycji na naklejkowe szaleństwo!!!

dla nastolatka
 do salonu, przedpokoju, kuchni
 source: deco strefa

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...