piątek, 22 lutego 2013

Ślubne inspiracje / Wedding inspirations

Dzisiaj chciałam przedstawić Wam inspiracje ślubne z fioletem w tle. Jeśli decydujemy się na wybór tego koloru należy pamiętać, żeby używać go z ostrożnością, gdyż jako barwa intensywna może przytłoczyć. Umiejętnie użyty nada uroczystości elegancji i wytworności. Dobrze prezentuje się w połączeniu z szarościami, srebrem, bielą i drewnem. Zachęcam do oglądania:) 
Bez obawy możecie czerpać z pomysłów, które znajdziecie poniżej i mieć pewność, że wasza uroczystość będzie wyjątkowa. Jeśli chcielibyście wcielić w życie marzenie o purpurowym ślubie zapraszam do kontaktu pod adresem: thestylishcompany@gmail.com. Miłego weekendu:)

Today, I would like to introduce you to some purple wedding inspirations. The colour, because of its intensity, should be used with care to make sure its not overwhelming. Careful planning, can be a great way to create an elegant and sophisticated wedding. Purple combined with grey, silver, white and wood would make a glamorous wedding scheme. If you want your event to stand out, I encourage you to get inspired by the pictures I present. When you decide to make some of those ideas a reality and need help you can contact me at thestylishcompany@gmail.com. Have a great weekend!!  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...